Logowanie:


Blog Kasomat.pl

Archiwum wpisów


To był dobry rok dla Kasomatu

To był dobry rok dla Kasomatu
 

Miniony rok okazał się dla Kasomatu ogromnie udany. Był to dla naszej firmy bardzo produktywny czas, który spędziliśmy rozwijając struktury organizacyjno-techniczne oraz pracując nad dalszym udoskonalaniem oferowanych przez nas produktów i rozwiązań finansowych. Efektem wszystkich tych działań był znaczny wzrost wartości firmy.

Dla branży pożyczkowej i dla całego rynku finansowego ubiegły rok był rokiem bardzo trudnym. Był to okres stagnacji inwestorskiej, której powodem była ówczesna sytuacja polityczna. Wszelkim instytucjom finansowym doskwierała również niepewność związana z planowanymi ingerencjami legislacyjnymi w ten rynek.

- Był to czas, kiedy szczególnie ważne stało się powzięcie planów rozwojowych, dostosowanych do zmian w obszarze zainteresowania inwestorskiego. – podsumowuje ubiegły rok Margita Kaczmarek, Prezes Zarządu Surat Sp. z o.o., właściciela marki Kasomat.

 

Plany na przyszłość

 

W przyszłym roku Kasomat będzie nadal konsekwentnie dostosowywać rozwiązania techniczno-organizacyjne kanałów sprzedaży naziemnej do warunków dynamicznie rozwijającego się segmentu online. Marka nie zamierza ustawać w poszerzaniu oferty produktowej, szczególną uwagę poświęcając instrumentom oddłużeniowym dla konsumentów.

W Polsce i na całym świecie konkurencja na rynku pożyczkowym pozostaje niezmienna. To pozytywne zjawisko, które stanowi duży czynnik rozwojowy dla wielu firm pozabankowych. Marka Kasomat odnajduje się w tym współzawodnictwie – obecność konkurentów na rynku pozabankowym motywuje nas do nieustannego rozwijania swojej oferty i jeszcze lepszego dbania o zaspokajanie potrzeb finansowych konsumenta.

Czynnikiem, który pozwala zachować stabilną pozycję wśród konkurencji, jest odnalezienie swojej specjalizacji. Obecnie branża skłania się raczej ku rozwojowi pożyczek ratalnych, na które w ostatnich latach znacznie wzrosło rynkowe zapotrzebowanie. Należy jednak pamiętać o tym, że to konsument i jego potrzeby decydują, w którą stronę rynek pożyczkowy będzie się rozwijał.

 

Tags: , , ,

Brak komentarzy

dni

Partnerzy Kasomat.pl