Logowanie:


Blog Kasomat.pl

Archiwum wpisów


Problemy klientów – z życia wzięte odc. 44

Problemy klientów. z życia wzięte odc. 44
 

Kasomat, biorąc pod uwagę trudną sytuację finansową Polaków w okresie świąt Bożego Narodzenia, zdecydował się na podwyższenie maksymalnego limitu pożyczki. Najwyższa kwota, o jaką można się starać, została podwyższona z 1500 do 3000 zł.

- Dzień dobry, w czym mogę pomóc?

- Dzień dobry. Dzwonię do Pani z pewnym problemem… Przeczytałem niedawno, że Kasomat z okazji świąt Bożego Narodzenia udziela pożyczek do 3000 zł na okres od 1 do 30 dni. Byłbym bardzo zainteresowany zobowiązaniem tego rodzaju, ponieważ zepsuła mi się w domu pralka i jestem zmuszony kupić nową. Niestety Święta minęły już dawno, jest już grubo po Nowym Roku, a ja nie wiem czy ta promocja jest jeszcze aktualna. Czy mogłaby to Pani dla mnie sprawdzić?

- Doskonale, że Pan zadzwonił, aby się upewnić – to bardzo ważne, żeby rozsądnie podejmować wszelkiego rodzaju zobowiązania finansowe. Co do pożyczki w Kasomacie to jak najbardziej dostępna jest możliwość podjęcia zobowiązania w kwocie 3000 zł. Chociaż z okazji świąt Bożego Narodzenia podwyższyliśmy kwotę, jednak nie była to podwyżka tymczasowa, dlatego obowiązuje nadal również po Świętach.

- Bardzo dziękuję za odpowiedź! W takim razie już wypełniam wniosek. Do usłyszenia.

Tags: , , , ,

Brak komentarzy

dni

Partnerzy Kasomat.pl