Logowanie:


Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie zadaj je. Zadaj pytanie na facebook'u

Pracujemy: pn-pt 9:00-19:00

infolinia: (61) 415-20-93
koszt zgodnie z taryfą Twojego operatora


Pożyczaj odpowiedzialnie

Zdajemy sobie sprawę jak łatwo popaść w tak zwane zamknięte koło długów. W żadnym wypadku nie chcemy wykorzystywać trudnych sytuacji użytkowników serwisu. Ufamy, że nasi klienci zdają sobie sprawę z odpowiedzialności, jaką jest zaciągnięcie pożyczki i znają swoje możliwości finansowe.

Kasomat.pl to rozwiązanie dla osób, którym potrzebny jest szybki zastrzyk gotówki. Jako pożyczkobiorca sam wybierasz kwotę i termin spłaty, mogąc dostosować pożyczkę do swoich wymagań. Pamiętaj, by zdecydować się na taką kwotę, którą bez problemu możesz spłacić w ciągu miesiąca, by uniknąć dalszego zadłużania się.

Na swoim koncie użytkownika Kasomat.pl masz pełen wgląd w informacje na temat transakcji, co pozwala Ci kontrolować status swojej pożyczki. Oczywiście możesz spłacić swoją pożyczkę przed terminem, bez dodatkowych kosztów.

Zanim udzielimy pożyczki nowym użytkownikom, sprawdzamy czy mają pozytywną historię kredytową oraz brak negatywnych wpisów w bazach dłużników oraz Biurach Informacji Gospodarczej. Kasomat.pl nie udziela pożyczek osobom, których wypłacalność może wzbudzać wątpliwości.

Popieramy jedynie odpowiedzialne przedłużanie pożyczek. Ze względu na rosnące koszty spłaty, taka opcja jest dostępna tylko dla klientów, którzy systematycznie i termnowo spłacają swoje pożyczki.

W przypadku przekroczenia terminu spłaty należności, może Ci zostać przypisany tzw. okres karencji, podczas którego nie będziesz mógł korzystać z usług serwisu Kasomat.pl. W przypadku opóźnienia do 7 dni od upływu terminu zwrotu pożyczki, okres karencji wynosi 14 dni. Jeśli od wyznaczonej daty spłaty minęło 7-14 dni, okres ten wydłuża się do miesiąca.

Po spłaceniu należności i upływie karencji, możliwe jest ponowne zaciągnięcie pożyczki. Opóźnienie spłaty powyżej 15 dni wyklucza możliwość ponownego skorzystania z Kasomat.pl.

dni

Aby pożyczyć w Kasomat.pl najpierw wyełnij wniosek korzystając z komputera.

Podaj swój email, a wyślemy Ci przypomnienie:

Wyślij przypomnienie


Partnerzy Kasomat.pl

Copyrights © 2013 Surat Sp. z o.o. jesteśmy partnerem