Logowanie:


Blog Kasomat.pl

Archiwum wpisów


Oficjalna nominacja do Bloga Roku 2015 dla Kasomatu

oficjalna-nominacja-do-bloga-roku-dla-kasomatu

Kasomat może już oficjalnie pochwalić się nominacją do prestiżowej statuetki za najlepszy Blog Roku 2015 na rynku pożyczek pozabankowych. Wyróżnionych w tej i 12 innych kategoriach poznamy 11 lutego podczas uroczystej gali Loan Magazine Awards 2015, która odbędzie się we wrocławskim Hotelu Mercure.

Oficjalna nominacja dla Kasomatu w kategorii Blog Roku 2015 

Oficjalna lista nominowanych została opublikowana 5 stycznia. Wśród 67 kandydatów (są to zarówno osoby, firmy, usługi, produkty) do statuetek Loan Magazine Awards 2015 znalazł się Kasomat. O tytuł Bloga Roku nasz dziennik sieciowy stanie w szranki z czterema innymi serwisami: blogiem optymisci.pl (należy do marki Optima), kasanaobcasach.com (strona prowadzona przez Ferratum Bank), blogiem marki Via SMS oraz faraon24.pl.

Konkurencja jest mocna, ale już samo wyróżnienie przez kapitułę konkursu do najlepszej „5″ jest dla nas potwierdzeniem tego, że content, który prezentujemy na łamach naszego blogu jest cennym źródłem informacji o pożyczkach udzielanych w kanale online i offline, jak również dobrym sposobem na pogłębienie wiedzy o finansach i zarządzaniu domowym budżetem. Dzięki cyklowi Problemy klientów – z życia wzięte, podpowiadamy, z jakimi problemami czy wątpliwościami możecie się spotkać przed, w trakcie, jak i po udzieleniu pożyczki. Z kolei cykl Pojęcia, które trzeba znać pomaga poznać i zrozumieć najważniejsze zagadnienia związane z pożyczkami i innymi instrumentami finansowymi.

Szanse na wygraną mamy jak każdy z nominowanych – 20 proc. Dodatkowy smaczek rywalizacji o najlepszy blog ubiegłego roku na rynku pozabankowym daje to, że zwycięzcę nie wybiorą przdstawiciele rynku. O wygranej zdecyduje głosowanie SMS-owe. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

Tags: , , ,

Brak komentarzy

dni

Partnerzy Kasomat.pl