Logowanie:


Blog Kasomat.pl

Archiwum wpisów


Kasomat zwiększa kwotę pożyczki do 1500 zł

Kasomat zwiększa kwotę pożyczki do 1500 zł
 

Kasomat nieustannie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, wzbogacając swoją ofertę o rozwiązania znacząco ułatwiające proces pozyskiwania nowych środków finansowych i umożliwiające konsumentom podejmowanie jeszcze wyższych kwot pożyczek.

Obecnie marka poszerzyła swoją ofertę o możliwość podjęcia pożyczki w nowej kwocie maksymalnej – aż 1500 zł. Dotychczas najwyższym zobowiązaniem, które można było podjąć w Kasomacie, była pożyczka w kwocie do 1000 zł. Takie zadłużenie konsument może podjąć na okres od 1 do 30 dni.

W chwili obecnej konsumenci mogą skorzystać z udoskonalonej oferty pożyczkodawcy, który swoim klientom oferuje obecnie zobowiązania w kwocie aż 1500 zł. Taka suma jeszcze lepiej sprawdzi się w zaspokajaniu potrzeb finansowych Polaków, którzy za pieniądze uzyskane w ten sposób finansują najczęściej większe wydatki. Pieniądze pożyczamy najczęściej m.in. na zakup sprzętu RTV/AGD, szeroko pojętej elektroniki, prezentów dla bliskich czy zagranicznych wycieczek. Możliwość podjęcia zobowiązania w wysokości 1500 zł na okres jednego miesiąca pozwala nam także załatać niespodziewane dziury w budżecie rodzinnym bez sięgania po oszczędności na tzw. czarną godzinę. Pożyczka w Kasomacie jest nieocenionym wsparciem dla wszystkich, którzy nieoczekiwanie stają w obliczu nagłej potrzeby posiadania gotówki.

Tags: , , , ,

Brak komentarzy

dni

Partnerzy Kasomat.pl