Logowanie:


Blog Kasomat.pl

Archiwum wpisów


Kasomat kolejny raz podnosi kwotę pożyczki

Kasomat kolejny raz podnosi kwotę pożyczki
 

Kasomat na przestrzeni kilku ostatnich tygodni po raz kolejny wprowadził znaczące zmiany w swojej ofercie. Obecnie marka zwiększyła maksymalną wartość przyznawanych pożyczek aż do 3 000 zł. Działanie to jest podyktowane chęcią pomocy swoim klientom w przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia.

Niedawno kwota maksymalnej pożyczki w Kasomacie została na stałe podniesiona z 1 000 do 1 500 zł. Obecnie marka z myślą o świątecznych wydatkach po raz kolejny zwiększyła maksymalną wartość pożyczki. Po raz pierwszy w historii Kasomat umożliwia swoim klientom podjęcie zobowiązania w kwocie nawet 3 000 zł. Taka suma ma pomóc Polakom w pozyskaniu dodatkowego finansowania na zastawienie wigilijnego stołu, zakup prezentów oraz podróże do dalszej rodziny.

- Decyzja o podniesieniu kwot dla naszych klientów wynika z obserwacji zachowań rynkowych w segmencie consumer finanse oraz jego faktycznego zapotrzebowania. W naszej strategii rozwoju na najbliższe miesiące zaplanowaliśmy jeszcze wiele niespodzianek w postaci nowych rozwiązań i produktów. – mówi Margita Kaczmarek, Prezes Zarządu spółki Surat, do której należy marka Kasomat.

Kasomat już od wielu lat cieszy się ugruntowaną pozycją na rynku pożyczek pozabankowych. To marka nastawiona na długofalową i efektywną współpracę z klientem, dlatego swoją ofertę nieustannie rozwija i dostosowuje do potrzeb konsumentów na polskim rynku.

Tags: , , , , ,

Brak komentarzy

dni

Partnerzy Kasomat.pl