Logowanie:


Blog Kasomat.pl

Archiwum wpisów


Jak zaoszczędzić na ubezpieczeniu samochodowym?

Jak zaoszczędzić na ubezpieczeniu samochodowym
 

Zbliżający się termin wykupienia polisy samochodowej OC i AC zwykle oznacza duże wydatki. Tymczasem jesień to dla naszych portfeli, nadwyrężonych po wakacyjnych szaleństwach, wyjątkowo napięty okres. Na szczęście koszt opłat za ubezpieczenie można znacząco obniżyć, jeśli zastosujemy kilka drobnych rad.

1. Skorzystaj ze zniżki za bezpieczną jazdę

Dzięki długiej i czystej historii prowadzenia pojazdu możemy liczyć na duże zniżki. Są one związane z mniejszym ryzykiem, którym obarczone jest Towarzystwo Ubezpieczeniowe w związku z oferowaną usługą. Ogromnie popularny w naszym kraju sposób obniżki cen polisy to wykorzystanie wypracowanej zniżki osoby z najbliższej rodziny. Niestety w tym celu musi się ona stać współwłaścicielem samochodu.

2. Wykup polisę OC/AC online

Często oferty prezentowane w Internecie zawierają specjalny rabat, który ma przyciągnąć do marki nowych klientów. Tego rodzaju ulga ma pomóc firmie w wyróżnieniu się niską ceną na tle konkurencji, np. w porównywarkach ubezpieczeń. Wykupienie wybranego produktu na stronie internetowej zamiast w placówce ubezpieczyciela może nam zatem przynieść spore oszczędności.

3. Połącz ubezpieczenie komunikacyjne z innymi ubezpieczeniami

Jeśli w tym samym Towarzystwie Ubezpieczeniowym posiadamy już polisę na życie czy ubezpieczenie mieszkania to łatwiej będzie nam wynegocjować zniżki w momencie, gdy będziemy chcieli wykupić także ubezpieczenie OC/AC.

 

Tags: , , , , , ,

Brak komentarzy

dni

Partnerzy Kasomat.pl