Logowanie:


Blog Kasomat.pl

Archiwum wpisów


Jak dorobić na studiach? Część 1

Jak dorobić na studiach
 

Studenci znani są z narzekania na brak pieniędzy. Ich skromne fundusze często pochłania konieczność wynajmu pokoju czy stancji, a także koszt utrzymania się w obcym mieście. Sytuacja osób mieszkających z rodzicami jest łatwiejsza, często jednak „kieszonkowe” nie wystarcza na zaspokojenie potrzeb dorastającego człowieka. Warto podjąć dodatkową pracę, aby odciążyć rodziców i nieco zwiększyć swoje finansowe możliwości.

Roznoszenie ulotek

Roznoszenie ulotek to popularny sposób na dorobienie kilku groszy. Takim zajęciem parają się przede wszystkim uczniowie oraz studenci, dlatego pracodawcy są skłonni dopasować grafik do indywidualnych możliwości pracownika. Roznoszenie ulotek pozwala nam także poznać miasto i wzmocnić nogi.

Babysitting

Opieka nad dzieckiem członków rodziny, sąsiadów czy po prostu ludzi z ogłoszenia może być świetnym sposobem na dodatkowy zarobek. Moda na babysitting przyszła do nas z USA – z roku na rok coraz więcej młodych małżeństw poszukuje niani do swoich dzieci. W ten sposób zarabiają przede wszystkim nastolatki, jednak coraz częściej spotykani w roli opiekuna do dzieci są także chłopcy.

Call center

Telemarketing to niezmiernie popularny sposób na zarobek w trakcie nauki. Duże zapotrzebowanie na pracownika tego typu sprawia, że firmy nastawione są niemal wyłącznie na studentów. Dzięki temu możemy liczyć na elastyczny grafik i atrakcyjne warunki pracy dla osób, które mają do tego smykałkę.

Tags: , , , , ,

Brak komentarzy

dni

Partnerzy Kasomat.pl